Kral Şakir, M1 Gaziantep AVM’de eğlendirecek

Çocukların beğeniyle izlediği fenomen çizgi film karakteri Kral Şakir, M1 Gaziantep AVM’de düzenlenecek etkinlikte minik hayranlarıyla buluşacak.

Kral Şakir, M1 Gaziantep AVM’de eğlendirecek
Telgraf Haber Merkezi
18 Haziran 2019 / 16:41

Fenomen çizgi film karakteri Kral Şakir, Gaziantep’te   ilk kez canlı gösterisiyle çocuklarla buluşuyor. M1 Gaziantep AVM'de düzenlenecek etkinliğe katılacak çocuklar Kral Şakir'in en sevilen şarkılarını dinleyip dans ederken, Şakir ve arkadaşı Necati ile hatıra fotoğrafı da çektirerek eğlenceli anlarını ölümsüzleştirecek. 

Moderatör ve Gösteri ekibi eşliğinde yapılacak heyecan dolu etkinlikte Şakir ve arkadaşı Necati minik hayranlarıyla bir araya gelerek doyasıya eğlenmelerini sağlayacak.  21-30 Haziran 2019 tarihleri arasında, günde 3 seans halinde gerçekleşecek etkinlikte çocuklara yönelik animasyon gösterileri ve Kral Şakir ile söyleşi de yer alacak.

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, Gaziantep’te  ilk kez yapılan etkinliğin lisanslı bir AVM etkinliği olduğunu belirterek, "Okulların tatile girmesiyle birlikte çocukların gönüllerince eğlenme, oyun oynama ve dinlenme zamanı geldi. Biz de AVM olarak onlara uygun etkinliklerle zamanlarını en iyi şekilde geçirmelerine katkı sağlamaya çalışacağız" diye konuştu.

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, Çetinkaya, Vişne, ARC Trend, Globay, Watsons, Uzay Gemisi, Flo, Samsung, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekanı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Carting, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz