Kitap günleri M1 Gaziantep'te

M1 Gaziantep AVM’de başlayan kitap günleri devam ediyor. 24 Temmuz’a kadar sürecek kitap günlerinde binlerce kitap okurları bekliyor.

Kitap günleri M1 Gaziantep'te
Telgraf Haber Merkezi
23 Haziran 2022 / 10:37

“Bu günler bir başka” sloganıyla düzenlenen kitap günleri M1 Gaziantep AVM’de devam ediyor. 24 Temmuz 2022 tarihine kadar devam edecek kitap günlerinde binlerce kitap okurlarla buluşuyor.

M1 Gaziantep AVM sergi alanında açılan kitap günleri yoğun ilgi görüyor. Türk ve dünya klasiklerinin seçkin örneklerinin yanı sıra güncel kitapların yer aldığı stantlarda çocuklara yönelik çok sayıda kitap da yer alıyor.

Kentin kültürel ve sosyal yaşamına yönelik etkinliklere düzenli olarak ev sahipliği yaptıklarını belirten M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, okulların tatile girmesinden önce başlayan kitap günlerinde öğrenciler kadar yetişkinlerin de yararlanacağı binlerce kitabı ziyaretçileriyle buluşturduklarını söyledi.

Kitap günlerinde her yaştan okura hitap eden kitapların yer aldığına dikkat çeken Gizir, “Hepimiz biliyoruz ki bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunmuyor. Gaziantep gibi bölgenin çekim merkezi olan kentimizde düzenlendiğimiz bu etkinlik mini bir kitap fuarı gibi. Binlerce kitabı 7’den 77’ye kitapseverlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gaziantep Valiliği öncülüğünde başlatılan kitap okuma kampanyaları devam ediyor. Biz de bu düzenlediğimiz kitap günleriyle Gaziantep ve bölge insanına katkıda bulunmak istedik” diye konuştu.

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, A101, Batik, Profilo, Vişne, Vestel, Emsan, Tudors, Penti, Globay, Watsons, Uzay Gemisi, Flo, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekânı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz