Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa programına Gaziantep’ten başlıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın saat 17.15 Gaziantep’e gelecek.

Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa programına Gaziantep’ten başlıyor
Telgraf Haber Merkezi
23 Kasım 2021 / 13:35

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU ŞANLIURFA PROGRAMINA GAZİANTEP’TEN BAŞLIYOR.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın saat 17.15 Gaziantep’e gelecek.

Şanlıurfa’da gerçekleştireceği bir dizi ziyaret öncesi tarifeli uçakla Gaziantep’e gelecek olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu kentimizde yaşayan Şanlıurfalı hemşehri dernekleri ve Kanaat Önderleri ile bir araya gelecek.

İl Başkanı Uçar Duyurdu.

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa programı öncesinde tarifeli uçakla Gaziantep’e geleceğini , Gaziantep’te yaşayan Şanlıurfalılar ve Şanlıurfalı kanaat önderleri ile akşam saatlerinde bir araya geleceğini ifade etti.

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet UÇAR’ın paylaşımları şöyle;

“ Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu dost ve kardeş şehrimiz Şanlıurfa’da gerçekleştireceği ziyaretler öncesinde Gaziantep’e gelecek. Sayın Genel Başkanımızı taşıyan tarifeli uçak yarın saat 17.00’da Gaziantep’e iniş yapacak. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yarın akşam saatlerinde Gaziantep’te yaşayan Şanlıurfalılar , Gaziantep Şanlıurfalılar Derneklerinin Yöneticileri ve üyeleri ile Şanlıurfalı kanaat önderleri ile bir araya gelecek. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu gerçekleştireceği bu toplantının ardından kara yoluyla Şanlurfa’ya hareket edecek.” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz