"Kazanmak için elimizden geleni yapacağız"

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, ilk yarının sonunda yakaladıkları çıkışı bu karşılaşmada da sürdürmek istediklerini, kazanmak için ellerinde geleni yapacaklarını söyledi.

"Kazanmak için elimizden geleni yapacağız"
Sedat Torun
17 Ocak 2020 / 20:20

Yapılan çalışmalarla takımdaki arkadaşlığın daha iyi seviyelere getirildiğini, taktiksel olarak da bazı çalışmaların hayata geçirildiğini aktaran Büyükekşi, ikinci yarıda daha iyi bir takım olma yolunda ilerlendiğini vurguladı.

Kamp döneminde 2 hazırlık maçı yapıldığını anlatan Büyükekşi, "İki maçtan da iyi sonuçla ayrıldık. Bu da yeni dönem öncesi umut verdi. Maçlardaki eksiklerimizin üzerine çalışmalar yaptık. Ümit ediyorum ikinci yarı, ilk yarıdan daha iyi bir Gaziantep FK olacak." dedi.

Büyükekşi, ikinci yarının cumartesi oynanacak ilk maçında Fenerbahçe ile karşılaşacaklarını hatırlatarak, "Fenerbahçe takımının büyüklüğünü biliyoruz. Ama biz de ligde adından söz ettiren bir kulübüz. Eksiklerimizi de giderme noktasında iyi işler yaptık. Fenerbahçe maçı öncesinde Gaziantep'te güzel bir hava oluşmuş durumda. Taraftarımızın maça yoğun ilgi göstereceğini biliyoruz. Taraftar desteğiyle Fenerbahçe maçından iyi bir sonuç almak istiyoruz. İlk yarının sonunda yakaladığımız çıkışı, Fenerbahçe maçında da sürdürebilmek için tüm gücümüzü sahaya yansıtacağız" diye konuştu.  

“TARAFTARIMIZ YALNIZ BIRAKMASIN””

Taraftara seslenen Büyükekşi, "Taraftarımızın gücünü hissettiğimizde iyi işler yaptığımızı herkese gösterdik. Fenerbahçe maçında da taraftarımızın desteği bizim itici gücümüz olacak. Herkesi cumartesi günü stadyuma bekliyorum." diye konuştu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz