Jolly Joker Gaziantep’te açılışı Halil Sezai ile yaptı

Jolly Joker Gaziantep’te açılışı Halil Sezai ile yaptı
Telgraf Haber Merkezi
30 Aralık 2018 / 22:42

Son yıllarda zincir gece kulüplerinin arka arkaya açıldığı Gaziantep’te, gece hayatına bir halka daha eklendi. Jolly Joker'in açılışında Halil Sezai sahne aldı.

Açılış konserinde mekanı tıka basa dolduran Gaziantepliler, Halil Sezai'nin muhteşem performansı ile doyasıya eğlendiler.

Konserinde sevilen şarkıları ile açılış coşkusunu bambaşka bir boyuta taşıyan başarılı sanatçı Sezai, ''Aslında bu gece aranıza gelip şarkılarımı sizlerle birlikte söylemek istiyordum. Ama burayı öyle bir doldurmuşsunuz ki bu isteğimi sonsuz ve sayısız şükran ve teşekkürle bir daha ki sefere saklamak zorunda kalıyorum. Hepinize minnettarım.'' sözleri ile mekanı dolduran hayranlarına teşekkürlerini sundu. Bu sözlerinin ardından tempo tutarak ''İsyan'' parçasını isteyen yüzlerce hayranını kırmayan Halil Sezai, sevilen şarkısıyla Gaziantep Jolly Joker'i salladı.

Yaklaşık iki saat kaldığı sahnede bir ara kapşonunu başına çekerek şarkılarını bu şekilde söyleyen başarılı sanatçı, konserini İsyan şarkısına yaptığı bis ile noktaladı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz