İstanbul seferberliği

İstanbul seferberliği
Telgraf Haber Merkezi
9 Haziran 2019 / 23:43

CUMHUR İTTIFAKI İSTANBUL SEÇIMLERI IÇIN ADETA SEFERBERLIK ILAN ETTI. İTTIFAKIN MILLETVEKILLERI VEBELEDIYE BAŞKANLARI İSTANBUL’A KAMP KURARKEN SON OLARAK BÜYÜKŞEHIR BELEDIYE BAŞKANI FATMA ŞAHIN, CUMHUR İTTIFAKI ADAYI BINALI YILDIRIM IÇIN İSTANBUL’DAKI GAZIANTEPLILERDEN OY ISTEDI.

Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Müslüm Yüksel ile MHP Milletvekili Sermet Atay tekrarlanacak olan seçimler için İstanbul’u karış karış gezerken Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de seçim çalışmaları için İstanbul’a gitti. Seçim çalışmalarını  “her şey daha güzel olacak sloganı” ile sosyal medya hesaplarından duyuran Şahin, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Aktay ile birlikte İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerle buluştu. Bir pikniğe katılan Şahin Binali Yıldırım’a  destek sözü aldı.  Şahin, önce İstanbul’daki baklava ve tatlıcıları ziyaret etti. Esnaf ziyaretinde Binali Yıldırım için destek isteyen Fatma Şahin, daha sonra ise Belgrad Ormanları'nda piknikte buluşan Gazianteplilerle bir araya geldi. Pikniğe katılan Fatma Şahin ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Gazianteplilerle birlikte kebap yaptı. Programda Fatma Şahin ve davetlisi olarak pikniğe katılan Fuat Oktay, İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerin yoğun ilgisini gördü. 

BAKBAK EV EV DOLAŞIYOR

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak da, İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerin kapısını çaldı, 23 Haziran seçimi için hemşehrilerindendestek istedi. Bakbak, Gaziantep’in 31 Mart’ta destan yazdığını ifade etti, “inanıyorum ki hemşehrilerim İstanbul’un demokrasi zaferine de imza atacaklar” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz