İMO kamuoyunu aydınlatacak

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesi’nde  Korkut Küçükcan’ı ölüme götüren süreç ve bundan sonra atılacak adımlar hakkında kamuoyuna bilgi vermek için basın toplantısı yapılacağı duyuruldu.

İMO kamuoyunu aydınlatacak
Hasan Akpınar
18 Kasım 2019 / 09:08

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesi’nde  Korkut Küçükcan’ı ölüme götüren süreç ve bundan sonra atılacak adımlar hakkında kamuoyuna bilgi vermek için basın toplantısı yapılacağı duyuruldu. Basın toplantısı bugün saat 12.00’da İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi hizmet binasında yapılacak. 

İMO’dan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle; Akkent Camii’nin inşaatında inceleme yaparken çöken iskelenin altında kalarak yaşama veda eden İnşaat Mühendisi Korkut Küçükcan’ı rahmetle anıyoruz. Akkent Camii’nin inşaatında yaşanan iskele çökmesi, çökme sonrası yaşanan kurtarma çalışmaları ve olaylarla ilgili birçok konuda yönetim kurulu başkan ve üyelerimizle birlikte kamuoyunu aydınlatmak, bundan sonraki süreçle ilgili bilgi vermek üzere 18.11.2019 Pazartesi günü (yarın) saat 12.00’da İnşaat Mühendisleri Odası hizmet binasında bir basın bilgilendirme toplantısı düzenleyeceğiz”

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz