İlk etap bitiyor

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Gazişehir Gaziantep, kampın ilk etabını bugün tamamlıyor.

İlk etap bitiyor
Sedat Torun
12 Temmuz 2018 / 20:16

Kırmızı siyahlılar yapacağı son antrenmanın ardından iki gün izin yapacak ve ardından ikinci etap için pazartesi günü Afyon’da toplanacak.

25 Haziran’da kendi tesislerinde toplanarak ilk antrenmanını gerçekleştiren Gazişehir Gaziantep 20 günlük çalışmanın ardından ilk etabı bugün tamamlıyor. Teknik direktör Yalçın Koşukavak takımla birlikte ilk hafta çalışmıştı. Koşukavak daha sonra pro lisans kursu için takımdan ayrılmış, ve kalan günlerde yardımcı antrenörler takımı çalıştırmıştı. Gaziantep’te yapılan çalışmalarda yoğunluk olarak kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları gerçekleşti.

KOŞUKAVAK AFYON’A KATILACAK

Pro-lisans kursunun 15 günlük eğitimini tamamlayan teknik direktör Yalçın Koşukavak pazartesi gününden itibaren takımın başında olacak. Kırmızı siyahlı takım bundan sonraki çalışmalarında daha çok taktiksel, saha içinde diziliş ve kondisyon çalışacak.

KALECİ KAMPA YETİŞECEK

Transferin büyük kısmını tamamlayan Gazişehir Gaziantep kaleci arayışlarına devam ediyor. İlk etap kampında genç kalecilerle çalışan kırmızı siyahlılarda as kalecilerin bir an önce takıma katılması bekleniyor. Yönetim bu konuda görüşmelerini hızlandıracak ve kaleci sorununu çözüme kavuşturacak.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz