Halaylı indirim

Vatandaşların aile bütçesine katkı sağlamak adına “365 gün indirim kampanyası” başlatan Bereket Market bu defa Fıstıklık Şubesinin 1.Yıl Dönümüne özel dev indirim ile vatandaşların yüzünü güldürdü.

Halaylı indirim
Hüseyin Küpeli
2 Kasım 2019 / 09:00

Vatandaşların aile bütçesine katkı sağlamak adına “365 gün indirim kampanyası” başlatan Bereket Market bu defa Fıstıklık Şubesinin 1.Yıl Dönümüne özel dev indirim ile vatandaşların yüzünü güldürdü. Müşteriler, sürekli alışveriş yaptıkları marketin açılış yıldönümünü halay çekerek kutladı.

“DEV İNDİRİM 3 GÜN SÜRECEK”

Gaziantep’te 9 yıllık tecrübeyle market sektörüne yeni nefes olan Bereket Market 8 Şubat Mahallesi’nden sonra geçen yıl Fıstıklık Mahallesi’ne açtığı şube ile hizmet sınırını arttırdı. “365 gün indirim kampanyası” ile vatandaşların yüzünü güldüren Bereket Market bu defa Fıstıklık Şubesinin 1.Yıl Dönümüne özel dev indirim başlattı. 1 Kasım Cuma günü başlatılan kampanya 3 Kasım Pazar gününe kadar sürecek. Gıda, şarküteri, et, manav, temizlik ve kozmetik ürün fiyatlarında büyük oranda indirimlerin yapıldığı etkinliklerde eğlence ve sürprizler vatandaşların ilgisini çekiyor.

“AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN BÜTÇESİNE KATKI SUNMAK”

Vatandaşların aile bütçesine katkıda bulunmak amacıyla indirimlerin devam edeceğini belirten Bereket Marketler Sahibi Veysel Uslu, “Gaziantep’te uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Amacımız çok para kazanmak değil. Esas amacımız az kazanıp vatandaşlarımızın bütçesini rahatlatmak. Yaptığımız kampanyalarla bunu yaptığımızı görüyor ve olumlu tepkiler alıyoruz. Kaliteyi ucuza almak isteyen vatandaşlarımızı 8 Şubat Mahallesi ile Fıstıklık Mahallesi’nde bulunan mağazalarımıza bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz