Güç Birliği Partisi’nden Vali Gül’e ziyaret

Güç Birliği Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı ve Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Eyyup Can Palta, Gaziantep Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret etti.

Güç Birliği Partisi’nden Vali Gül’e ziyaret
Telgraf Haber Merkezi
3 Mart 2021 / 19:49

Güç Birliği Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı ve Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Eyyup Can Palta, Gaziantep Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret etti.

Palta, Gaziantep Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret etti, kent sorunları ve çözüm önerileri ele alındı. Palta, “Sayın Valimiz Davut Gül’e bizleri kabul kabul ettiği için teşekkür ederiz. İnşallah Gaziantep için daha güzel projelere imza atacağız” dedi.  

Kurum ziyaretlerine başladıklarını söyleyen Palta, “Gaziantep Valimiz Sayın Davut Gül Bey efendiyi makamında ziyaret ettik. Gerçekten bizleri çok samimi ve içtenlikle karşıladı. Misafirperverliğinden dolayı valimize teşekkür ederiz. Güzel bir sohbet gerçekleştirdik, şehrimizin sorunlarını ele aldık, çözüm önerilerini konuştuk. Parti olarak, Gaziantep için elimizden gelen tüm gayreti ve çabayı göstereceğimizin sözünü verdik. Zaten Güç Birliği Partisi, halkın partisidir. Gece-gündüz demeden yorulmadan, yılmadan, bıkmadan ve usanmadan çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Güç Birliği Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı ve Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Eyyup Can Palta, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Partimiz güçlenerek yoluma devam etmektedir. Yarın seçim varmış gibi dava arkadaşlarımızla beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güç Birliği Partisi ihtiyaçtan doğdu. Biz halkın partisiyiz. Bundan sonra boşa geçirecek bir dakikamız bile yok. Artık sahadayız, esnafımızı dolaşıyoruz, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını dinliyoruz. Daha sonra ise bunları bir rapor haline getirip genel merkezimize göndereceğiz ve çözülmesi için elimizden geleni yapacağız.  

Türkiye genelinde olduğu gibi Gaziantep’te de partimize teveccüh her geçen gün artıyor. Çünkü vatandaş artık alternatif bir parti arıyor. O parti de hiç şüphesiz Güç Birliği Partisi’dir. Yerimiz adresimiz belli. Tüm halkımızı parti binamıza davet ediyoruz. En alt tabakadan en üst tabakaya kadar partimizin tüm kapıları tüm Gaziantepli hemşerilerimize açıktır. Gelsinler bir bardak çay veya kahvemizi içsinler, bizleri dinlesinler, partimizi, vizyonumuzu, amacımızı ve hedeflerimizi anlatalım, dinlesinler, ondan sonra karar versinler.”

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz