Gazişehir’in yönetimine kimler girecek?

Gazişehir’in yönetimine kimler girecek?
Telgraf Spor Servisi
8 Haziran 2019 / 01:06

Gazişehir Gaziantep Olağan seçimli kongresi pazartesi günü gerçekleşecek. Kulübün yönetim kuruluna yeni isimlerin gireceği öğrenildi.  

Geçtiğimiz Cuma günü yapılması beklenen ancak şampiyonluk kutlamaları nedeniyle çoğunluk sağlanamayan Gazişehir Gaziantep Olağan seçimli kongresi önümüzdeki hafta pazartesi günü gerçekleşecek.

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Gazişehir Gaziantep’te yönetimin de değişeceği belirtildi. Mevcut yönetimde bulunan bazı isimlerin iş yoğunluğu nedeniyle izin isteyeceği ve bu kişilerin yerine yeni yönetim kurulu üyeleri geleceği öğrenildi. Başkan Adil Sani Konukoğlu, daha aktif ve takımı başarılara götürecek yönetim ile yola devam edeceği belirtildi. Başkan Konukoğlu, "Yönetimde arkadaşlarımızın bir kısmı devam etmek istiyor, bir kısmı da işi olduğundan dolayı farklı düşünüyor, bunların pazartesi gününe kadar karara bağlayacağız. İnşallah güçlü bir yönetim oluşturarak şehrimizi Süper Ligde temsil edecek güçlü bir kadro oluşturmanın çalışmasına gireceğiz" dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz