Gazişehir'de büyük sevinç

Gazişehir Gaziantep’te, Beşiktaş maçında alınan galibiyetin sevinci yaşanıyor.

Gazişehir'de büyük sevinç
Sedat Torun
16 Eylül 2019 / 09:01

Gazişehir Gaziantep’te, Beşiktaş maçında alınan galibiyetin sevinci yaşanıyor. Yeni kulüp başkanı Mehmet Büyükekşi ilk maçında alınan galibiyet sonrası soyunma odasına inerek teknik heyet ve futbolcuları kutladı.

Sezonun yepyeni bir kadro ile başlayan ve ligin en zayıf halkası olarak görünen Gazişehir Gaziantep spor kamuoyunu şaşırmaya devam ediyor. İlk dört hafta da topladığı 4 puanla dikkatleri üzerine çeken kırmızı siyahlılar, ligin güçlü ekiplerinden Beşiktaş’ı da yenerek moral kazandı.   

BAŞKAN TAKIMI KUTLADI

Hakemin son düdüğünün ardından soyunma odasına inen başkan Mehmet Büyükekşi, büyük sevinç yaşadı. Teknik heyet ve oyuncuları tek tek tebrik eden Büyükekşi burada maçın primini de açıkladı. Büyük sevincin yaşadığı soyunma odasında, mutluluk görünmeye değerdi.

“SÖZÜMÜ TUTACAĞIM”  

Teknik direktör Marius Sumudica ise, “Ben Fenerbahçe maçının ardından herkese bir söz vermiştim. Bu takım mutlaka iyi olacak. Her geçen hafta daha iyiye gidiyoruz. Beşiktaş maçında gördünüz. Çok farklı daha kazanabilirdik. Ben takımdan memnunum. İlerleyen haftalarda daha da iyi olacağız” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz