Gazişehir A.Ş oluyor

Gazişehir A.Ş oluyor
Sedat Torun
10 Haziran 2019 / 07:55

Yeni sezonda Gaziantep’i Süper Lig’de temsil edecek olan Gazişehir gelecek adına büyük bir adım atacak. İki sezondur başarılı bir şekilde başkanlık görevini sürdüren Adil Sani Konukoğlu, kurumsallaşma adına ilk adıma atarak bugün yapılacak kongrede kulübü şirketleştirecek.  

Şampiyonluk coşkusunu doyasına yaşayan kırmızı siyahlı takım bugün kongreye gidiyor. Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Derneğinin Olağan Genel Kurulu bugün 13.00’de tesislerde gerçekleştirilecek. 31 Mayıs’ta yapılması planlanan ancak şampiyonluk kutlamaları nedeniyle ertelenen kongre çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

YENİ İSİMLER GİRECEK

Adil Sani Konukoğlu’nun başkanlığa devam edeceği ancak bazı isimlerin değişeceği öğrenildi. Bazı işadamları iş yoğunluğu nedeniyle başkandan izin isteyerek yeni dönemde olmayacaklarını söylediler. Bu isimlerin yerine daha aktif görev yapabilecek yeni yöneticiler listeye girecek.

İşte kongrenin gündem maddeleri

1- Açılış ve Yoklama

2- Genel Kurul ve Divan Teşkili

3- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunması

4- Yönetim Kurulu Faaliyet Raporlarının Okunması

5- Denetim Kurulu Raporlarının Okunması

6- Yönetim Kurulunun İbrası

7- Denetim Kurulunun İbrası

8- Yeni Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelerin Seçilmesi

9- Yeni Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelerin Seçilmesi

10- Derneğimiz bünyesinde sürdürülen tüm amatör ve Profesyonel Futbol Faaliyetlerinin GFK Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş.'ye devri ile bu devir işleminin Türkiye Futbol Federasyonu mevzuatı ve diğer ilgili mevzuatlar uyarınca yürütülebilmesinin yanı sıra, devralacak şirket ile imzalanacak sözleşmelerin imzalanabilmesi bakımından Yönetim Kurulu'na yetki verilmesinin görüşülmesi

11- Dilek ve Temenniler

12- Kapanış

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz