Gaziantep'te nefesler tutuldu: Herkes bu maçı bekliyor

Play-off maçında yarın Osmanlıspor ile karşılaşacak olan Gazişehir Gaziantep’te hazırlıklar tam gaz devam ederken, şehirde nefesler tutuldu.

Gaziantep'te nefesler tutuldu: Herkes bu maçı bekliyor
Sedat Torun
21 Mayıs 2019 / 11:07

Play-off maçında yarın Osmanlıspor ile karşılaşacak olan Gazişehir Gaziantep’te hazırlıklar tam gaz devam ederken, şehirde nefesler tutuldu. Kırmızı siyahlılar Gaziantep’te alacağı avantajlı bir skorla Ankara’ya gitmek istiyor. Teknik direktör Mehmet Altıparmak tesislerde olağanüstü hal ilan ederken, taraftara da mesaj gönderdi.

Gazişehir’de yeniden play-off heyecanı başladı. Osmanlıspor ile yarın 21.00’de karşı karşıya gelecek olan kırmızı siyahlılar bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde yapılan dünkü antrenmanda taktiksel çalışmalar gerçekleşti.

“ŞEHİR SÜPER LİG HAVASINA GİRMELİ”

Teknik direktör Mehmet Altıparmak, yarın ki maç öncesi taraftara mesaj gönderdi. Sezonun en önemli maçlarından birisine çıkacaklarını söyleyen Altıparmak, “Yüzü yüze bu işin kuyruğuna geldik. Şehir artık o havaya girmeli. Çarşamba günü Kalyon Stadı’nda büyük taraftar desteği görmek istiyoruz. Buradan alacağımız avantajlı bir skorla Ankara’ya daha rahat gitmek istiyoruz” dedi.

TARAFTAR AKIN EDECEK

Gazişehir Gaziantep’in yarın oynayacağı maç öncesi taraftarlar ayağa kalktı. Çok sayıda taraftar yeni passolig çıkararak maça bilet aldı.  Demokrasi meydanına açılan passolig gişelerinde taraftarlar uzun kuyruklar oluşturdu.

BAYRAKLAR ASILMAYA BAŞLADI

Şehir de süper lig heyecanı şimdiden başladı. Gaziantep valiliğinin başlattığı ve ilk olarak valilik binasına asılan Gazişehir bayrakları çeşitli kurum kuruşların desteğini gördü. Gaziantep Sanayi Odası başkanı Adnan Ünverdi de GSO binasına bayrak astırtarak destek verdi. Bugün ve yarın şehrin tüm cadde ve sokaklarına bayraklar asılacak.  

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz