Gaziantep’te kısa film yapım eğitimi

Filmada Prodüksiyon ve big bang ve berisi işbirliğiyle gerçekleşecek kısa film yapım eğitimi başlıyor!

Gaziantep’te kısa film yapım eğitimi
Telgraf Haber Merkezi
20 Haziran 2022 / 21:37
Filmada Prodüksiyon ve big bang ve berisi işbirliğiyle gerçekleşecek kısa film yapım eğitimi başlıyor!

Sektör profesyonellerinden Armağan Lale' nin yapım, Ceylan Özgün Özçelik' in yönetmenlik, Selda Taşkın' ın kurgu ve Tunç Şahin' in senaryo alanlarındaki deneyimlerini aktaracağı program, Kültür İçin Alan desteğiyle 3.Antep Kısa Film Festivali kapsamında düzenleniyor.

Antep’te film üretimini artırmak ve sinema alanında kendini geliştirmek isteyen insanlara alan açmak arzusuyla hayata geçirilecek program iki ay sürecek ve eğitimler Temmuz - Ağustos aylarında haftada iki gün, günde yaklaşık iki saat sürecek oturumlarla online olarak gerçekleşecek. 

Eğitim programı sonrasında katılımcılardan oluşan ekiplerin 'Antep Kısa Film Festivali' konulu gerçekleştirecekleri videolar Kasım 2022' de sinema salonlarında gerçekleşecek Antep Kısa Film Festivali' nde her seans önünde izleyiciyle buluşacak.

Kısıtlı bir katılımcı kitlesine açık ve ücretsiz olan program Gaziantep'te yaşayan her yaştan katılımcıya açıktır. Eğitim dili Türkçe' dir.

Son başvuru tarihi 2 Temmuz 2022 saat 23:00' tür.
 
Katılımcılar 4 Temmuz' da web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır.
 
 
http://www.bigbangveberisi.com/kisafilmegitimi adresinden program detaylarına ve eğitmenlerimizin kısa özgeçmişlerine ulaşabilirsiniz.
 
https://bit.ly/akffegitim programa buradan başvuru yapılabilir.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz