Gaziantepspor polemiği!

Gaziantepspor’un 2014-2015 sezonunda İstanbul’da oynadığı Galatasaray maçının otel masrafı rakip takım tarafından ödenmesi gündeme bomba gibi düştü.

Gaziantepspor polemiği!
Telgraf Spor Servisi
16 Eylül 2019 / 10:51

Gaziantepspor’un 2014-2015 sezonunda İstanbul’da oynadığı Galatasaray maçının otel masrafı rakip takım tarafından ödenmesi gündeme bomba gibi düştü. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in “Otel faturalarının içinde Gaziantep de var” sözü ortalığı karıştırdı.

Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve diğer kulüp taraftarları, "Galatasaray niye başka kulübün otel masraflarını karşılasın ki!" yorumlarında bulundular...

“KULÜP BAŞKANI FATURA KESMEZ”

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Divan Kurulu'nda yaptığı, "Dursun Özbek'ten belgeleri istedik. Galatasaray başkanı fatura kesmez ama kesmiş! Yardımcı olmuş ama otel faturalarının içinde Gaziantepspor da var" sözü ortalığı karıştırdı. Sosyal medyadaki futbolseverler ise bu sözlere büyük tepki gösterdi. Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve diğer kulüp taraftarları, "Galatasaray niye başka kulübün otel masraflarını karşılasın ki!" yorumlarında bulundular...

BÜYÜK TARTIŞMA YAŞANDI

Sosyal medyadaki "Gaziantepspor" polemiği sonrası taraftarlar arasında tartışmalar yaşandı. Gözler Mustafa Cengiz ve Dursun Özbek'e çevrildi.

MAÇ 1-0 BİTMİŞTİ!

Gaziantepspor’un o dönemde kulüp başkanlığını İbrahim Kızıl yaparken, teknik direktörlük görevinde ise Okan Buruk vardı. Karşılaşma Hakan Balta’nın 85. Dakikada da attığı golle 1-0 sona ermişti.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz