Gaziantep’in sorunlarını dinliyorlar

CHP Milletvekilleri Gaziantep’te halkın sorunlarını bire bir dinliyorlar.

Gaziantep’in sorunlarını dinliyorlar
Telgraf Haber Merkezi
3 Aralık 2019 / 21:51

CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Çanakkale MilletvekiliÖzgür Ceylan, CHP İstanbul Milletvekili PM Üyesi Emine Gülizar Emecan, Gaziantep Milletvekili BayramYılmazkaya ve İl Başkanı Lütfü Demir ve parti yöneticilerinden oluşan heyet Gaziantep ve ilçelerinde bir dizi esnaf ve Sivil Toplum Kuruluşu ziyareti gerçekleştirdi. Esnafın sorunlarını dinleyen heyet, STK’lardan Gaziantep ve ilçelerinin talep ve sorunları ile ilgili bilgi aldı.

Elmacı Pazarı esnaf ziyaretiyle başlayan programına CHP heyeti; Şehitkamil Ziraat Odası, Kent Konseyi, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi, ŞANLIDER, KÜSGET, Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası ile devam etti. Gaziantep esnafının sorunlarını dinleyen, vatandaşların taleplerini not eden Milletvekilleri; Gaziantep’in sorunları için kolları sıvadı. İslahiye, Araban, Karkamış, Nizip ve Oğuzeli’ni de ziyaret eden milletvekilleri ilçelerdeki STK’lar ve esnafla da bir araya gelerek; bölge hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Milletvekili Kaplan, “Vatandaşlarımız, esnafımız ve Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya gelerek,Gaziantep’in sorunlarını birebir dinliyoruz. Biz CHP olarak; birebir iletişimden yanayız. Sorunlar elbette var. Sorunları yaşayan vatandaşlarımız, esnafımız, sanayicilerimizle ve STK’larla birlikte çözüme kavuşturmak için çalışmalara devam ediyoruz. Gezilerimiz bundan sonra sıklıkla devam edecek. Çözüm alanındaki çalışmalarımız da Meclis çatısı altında Cumhuriyet Halk Partisi olarak kararlılıkla sürecektir. Tek dileğimiz daha iyi, daha sağlıklı ve daha huzurlu yaşanabilecek bir Gaziantep” diye açıklama yaptı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz