Gaziantep vazgeçmez

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Takımımız sahada, sezonun son düdüğü çalana kadar elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecek. Hiçbir maçta asla vazgeçmeyecek” diye konuştu.

Gaziantep vazgeçmez
Sedat Torun
4 Aralık 2020 / 20:00

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Takımımız sahada, sezonun son düdüğü çalana kadar elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecek. Hiçbir maçta asla vazgeçmeyecek” diye konuştu.

Kırmızı siyahlılar Spor Toto Süper Lig’in 11. Haftası’nı bay geçecek. Teknik direktör Sumudica yönetiminde çalışmalarına devam eden Gaziantep Futbol Kulübü, gelecek hafta deplasmanda oynayacağı Başakşehir maçına hazırlanacak.

Takımın bugüne kadar gösterdiği performansından yönetim olarak memnun olduklarını söyleyen Mehmet Büyükekşi, “Futbolun içerisinde doğrular olduğu kadar da hatalar olacaktır. Bizim amacımız bu hataları zamanında uyararak her kesimin daha dikkatli olmasını sağlamak. Biz Gaziantepliyiz ve Gaziantep asla vazgeçmez. Takımımız sahada, sezonun son düdüğü çalana kadar elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecek. Bundan taraftarlarımızın şüphesi olmasın, inşallah sezon sonunda da taraftarlarımızın gurur duyacağı bir noktada ligi tamamlayacağız” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

SUMUDİCA’YA HAKSIZLIK YAPILIYOR

Teknik Direktörümüz Marius Sumudica’ya verilen kartların, diğer hiçbir karşılaşmada örneği olmadığının altını çizen Kulüp Başkan Mehmet Büyükekşi, “Hakemler artık Gaziantep’e gelirken, kendilerine anlatılan bazı hikayelere göre görev yapıyorlar. Rakip teknik adamlara uyarı bile yapılmazken, hocamız takımımızın haklarını savunduğu her pozisyon sonrası cezalandırılıyor. Futbolu futbol yapan değerlerden birisi de herkesin hakkını savunmaya çalışmasıdır. Ancak hocamız Sumudica ne zaman ağzını açsa hakemler elinde kartla bir anda koşmaya başlıyor. Bu davranışlar futbolun doğasına aykırı, ligdeki tüm hocalara karşı olan duyarlılık bize karşı olanca göz ardı edilmeye devam ediliyor. Bu kartlar, cezalar sadece takımımıza veya hocamıza değil Gaziantep şehrine veriliyor. Şunu kimse unutmasın istiyoruz ki, Sumudica çok başarılı bir teknik direktördür ve Gaziantep Futbol Kulübü olarak hocamızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz