Gaziantep özelindeki çalışmaları değerlendirdiler

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, beraberindeki heyetle birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Gaziantep özelindeki çalışmaları değerlendirdiler
Cihat Öztürk
13 Kasım 2020 / 10:49

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, beraberindeki heyetle birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, MHP Şahinbey İlçe Başkanı İlker Kızıklı, MHP Şehitkamil İlçe Başkanı Akın Erol Kınacılar ve parti yönetim kurulu üyeleri Gaziantep protokolünü ziyaret etti.

Sermet Atay ve beraberindeki heyet ilk ziyareti Gaziantep Valisi Davut Gül’e gerçekleştirdiler. Valilik ziyaretinde il özelindeki çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulunurken, Sermet Atay Gaziantep’in projelerini Ankara’da yakı takip ettiklerini ifade etti.
Gaziantep Valiliği ziyaretinden sonra Sermet Atay ve beraberindeki heyet daha sonra Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz zeybek’i ziyaret etti. Atay, Emniyet Müdürlüğü ziyaretinde emniyet teşkilatının Gaziantep’te çok önemli operasyonlara imza attığını ifade ederek, emniyet mensuplarına teşekkür etti.

GAZİANTEP PROTOKOLÜNE ZİYARET

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, İl Başkanı Cahit Çıkmaz ve partililer Gaziantep protokolünü ziyaret etti. Atay ve beraberindeki heyet sırasıyla Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı'yı ziyaret ederek şehrin sorunları ve güncel konular hakkında fikir alış verişinde bulundu. Heyet ziyaretlerinin ardından AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin'in hayatını kaybeden kayınpederi Abbas Taşgit'in cenazesine katılarak başsağlığında bulundular.

PROJELERLE İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Valilik binasında gerçekleşen ziyarette, MHP'li heyet, Vali Gül'le, Gaziantep'le ilgili çalışmaları değerlendirirken, önümüzdeki dönemde yapılacak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundular. Gaziantep Valiliği ziyarete ilişkin paylaşım yaptı. Yapılan paylaşımda, "Valimiz Davut Gül, Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP İl Başkanı Cahit Çıkmaz ve beraberindeki heyet ile bir araya gelerek İl özelindeki çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulundu" denildi.
MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, İl Başkanı Cahit Çıkmaz ve beraberindeki partililer Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'i makamında ziyaret etti. Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'i ziyaret eden heyet, ziyaretlerine Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ile devam etti. MHP heyeti son olarak AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin'in vefat eden kayınpederi Abbas Taşgit'in cenazesine katılarak başsağlığında bulundular.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz