Gaziantep İl Milli Eğitimde skandal

Gaziantep İl Milli Eğitimde skandal
Telgraf Haber Merkezi
26 Kasım 2021 / 08:02

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü Proje Kapsamındaki Yurt Dışı Gezisine Eşleri İle Gittiği iddia edildi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü ŞAHİNBEY Bilsem’in projesinin Yurt Dışı Gezisine eşlerini de yanlarına alarak Portekiz’e gezmeye gitti.

Mebpersonel.com sitesinde yer alan haberde şunlar anlatıldı.  iletişim formuaracılığıyla gönderilen iletide ; AB Erasmus Proje ortaklığında Portekiz’de yapılan 2.TPM oturumunda Şahinbey Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından yapılan çalışmalara Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar ile Şube Müdürü Metin Mengilli ŞAHİNBEY Bilsem’in projesi ile eşlerini de yanlarına alarak Portekiz’e gezmeye gittikleri ifade edildi.

Şahinbey Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından 8 Kasım 2021 tarihli Yurt Dışı Çıkış İşlemleri İçin İzinler resmi yazıda proje kapsamında Portekiz’de yapılan haraketlilik kapsamında Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar ile Şube Müdürü Metin Mengilli ŞAHİNBEY'in eşlerinin başka okulda görev yapmalarına rağmen projeye dahil edildiği görülüyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz