GAZDAŞ’tan Gaziantep abonelerine kolaylık

GAZDAŞ, Akbank’la yaptığı anlaşma çerçevesinde tüketicilerine Gaziantep bölgesinde tam 115 Faturamatik ödeme noktasından masrafsız fatura ödeme olanağı sağladı.

GAZDAŞ’tan Gaziantep abonelerine kolaylık
Telgraf Haber Merkezi
11 Haziran 2018 / 13:46

Tüm GAZDAŞ Gaziantep aboneleri, bütün Faturamatik noktalarında herhangi bir masraf ya da komisyon ödemeksizin kolayca fatura tutarlarını yatırabilecekler.

Gaziantep bölgesinde doğal gaz dağıtım hizmetlerini üstlenen GAZDAŞ, abonelerinin fatura ödeme noktaları konusunda sıkıntı yaşamaması için yeni kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

Akbank’la yapılan anlaşma kapsamında GAZDAŞ’ın Gaziantep bölgesi aboneleri bundan böyle faturalarını bölgede bulunan Faturamatik noktalarından masraf ve komisyon ödemeksizin yatırabilecekler.

Bölgede, Gaziantep’te 141, Kilis’te 3 olmak üzere toplam 144 GAZDAŞ Faturamatik ödeme noktası bulunuyor. Ödeme noktalarına ilişkin bilgilere http://www.faturamatik.com.tr/tr/en-yakin-faturama... web adresinden ulaşılabiliyor. Ayrıca Faturamatik anlaşmalı bayilerin listesi de her ay güncelleniyor.

Güvenli fatura ödeme sistemi

Faturamatik 1999’dan bu yana Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu lisansı altında 81 İlde 5068 Tahsilat Noktasında 4,7 Milyon fatura müşterisine hizmet veriyor.

Sektörde bu alanda tek kuruluş olan Faturamatik,belediyeler, enerji şirketleri ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde kurumların fatura tahsilat işlemlerini gelişmiş altyapısı üzerinden tüm hizmetlere erişimi kolaylaştırarak tek noktadan gerçekleştiriyor. 

GAZDAŞ tüketicilerine kolaylık sağlamaya devam ediyor

Son iki yılda Gaziantep’teki yeni lisans bölgelerine 37 milyon TL yatırım yapan GAZDAŞ, sunduğu hizmet kalitesiyle de The Global Trade Leaders' Club tarafından 2018 yılının “Uluslararası Mükemmellik ve Liderlik Ödülü”ne (International Award For Excellence&Leadership) layık görülen Gazdaş, tüketicilerine fayda yaratma ve kolaylık sağlama doğrultusundaki çalışmalarına Faturamatik ödeme olanağı ile yeni bir ivme kazandırmış bulunuyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz