GAGİKAD'lı iş kadınları bir araya geldi

Gaziantep Girişimci İş Kadınları Derneği (GAGİKAD), derneğe ait aylık değerlendirmeler ve gerçekleştirilecek projeler için bir araya geldi.

GAGİKAD'lı iş kadınları bir araya geldi
Telgraf Haber Merkezi
12 Nisan 2021 / 10:24

Gaziantep’in en eski kadın derneği olarak bilinen Gaziantep Girişimci İş Kadınları Derneği (GAGİKAD), derneğe ait aylık değerlendirmeler ve gerçekleştirilecek projeler için bir araya geldi.

 

Tuğcan Otel’de gerçekleşen programda genel kurul toplantısının ardından 98 üye başvurusunun yapıldığını söyleyen GAGİKAD Başkanı Beril Özlem Leylek, GAGİKAD'ın kentin çatı kadın derneği olacağını ve bu yönde birçok çalışma yaptıklarını ifade etti.

Konuşmasında kadın dayanışmasının önemine vurgu yapan Dr. Leylek, ileriki süreçte iki proje hayata geçireceklerini de sözlerine ekledi. Doğaya dikkat çekmek için yeşil renklerin hakim olduğu bir konseptle hazırlanan programda Başkan Dr. Leylek, konuşmasında dernek çalışmalarının, hedeflenen projelerin yanı sıra doğanın korunmasının önemine de değindi.

Toplantı sonrası GAGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Beril Özlem Leylek, dernek üyelerine plaket ve rozet takdiminde bulundu. Toplantı hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz