Takım elbisesiyle motosiklet üzerinde sahneye çıktı

GAİB

Takım elbisesiyle motosiklet üzerinde sahneye çıktı
Telgraf Haber Merkezi
7 Mart 2021 / 09:27

Güneydoğu İhracatçılar Birliği Koordinatör Başkanı Fikret Kileci, sıradışı bir etkinliğe imza attı. Kileci, “Takım Elbiseyle İki Teker Üstünde” başlıklı konuşmasıyla TEDx BeyMahallesi etkinliğinin canlı yayın konuğu oldu. Kileci, sahneye motosikletiyle çıktı. 

GAİB'in ev sahipliğinde yapılan etkinlik sonrasında Başkan Kileci'ye TEDx ekibi tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi. Motosiklet tutkunu olan Kileci konuşma salonuna motosiklet üzerinde geldi. Kileci buradaki konuşmasında iş ve yaşam deneyimlerinden bahsetti.

Kileci konuşmasında “Motosiklet tutkumu ve sporla olan bağımı anlatarak gençlere tavsiyeler vermek şahaneydi. TEDx Beymahallesi ekibine ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler. Hayatın koşuşturmacası tutkularınıza engel olmasın” dedi.
Uluğ Bey Yüksek Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mustafa Bayram, konuyla ilgili olarak, “TedX hep güzel olur. Bu defa başka bir anlam ve güzellik vardı. Bir insanın, yöneticilik, protokol temsili ve iş adamlığının ötesinde diğer derinlikli özelliğini değiştirir. Kentlere vizyon katar, gençlere çok yönlülük için model olur. Şehirlerin farklı yüzlerini gösterir. Gaziantep özgün, değerli ve çok yönlü insanların olduğu kültürel bir şehir. Ama insanlar bu özelliklerini çok göstermek istemezler ama bu şehir büyük bir ihtiyaç. Çünkü her özellikli insanın şehre rol model olması gerekir. Yoksa kültürel çoraklaşma olur. Konuşmanın başlığı "Takım Elbiseyle İki Teker Üstünde’ydi. Gerçekten de her ikisi de olabilir. Farklı bir giriş olmuş. Evet şaşırdık. Ama Tebrikler” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz