Fadıloğlu babaları unutmadı

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Babalar Günü nedeniyle şehit babaları ve Gaziantep’te görev yapan il ve ilçe kurum müdürleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.

Fadıloğlu babaları unutmadı
Telgraf Haber Merkezi
20 Haziran 2022 / 01:04

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Babalar Günü nedeniyle şehit babaları ve Gaziantep’te görev yapan il ve ilçe kurum müdürleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi. Başkan Fadıloğlu, yemek sonrası şehit babalarına ve kurum müdürlerine kendi seralarında yetiştirdikleri çiçekten hediye etti.

Göl Cafe’de düzenlenen programa Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Murat Özgüler, Mehmet Ali Korkmaz, Fatih Ermeydan, Serkan Özatıcı, Ceyda Gürsel, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Yıldırım, Şehitkamil İlçe Müftüsü Feyyaz İdin, Şehitkamil İlçe Emniyet Müdür Vekili Alparslan Seçilmiş, Şehitkamil ilçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Alper Efetürk, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şube Başkanı Cabbar Cücük, Gaziantep Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hamza Bayındır, il ve ilçe kurum müdürleri ve şehit babaları katıldı.

Yemek sonrası kısa bir konuşma yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sayın Kaymakamımız ile birlikte ilçemize uyum içerisinde hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Her zaman olduğu gibi ayrımız gayrımız yoktur. Bu konuda Sayın Kaymakamımızın vermiş olduğu desteklerle tüm kurum amirlerimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Memlekete hizmet ederken, özellikli olarak hizmet etmemiz gereken camia şehitlerimizin yakınları, eşleri, çocukları, anneleri, babaları, onlar bizim vazgeçilmezlerimizdir. Çünkü onlar bu topraklarda huzurlu yaşamamız için canlarını feda ettiler. Buradaki babalarımız, annelerimiz de kendilerinden bir parçasını bu vatan için verdiler. Ama diğer taraftan ne mutlu bize ki onlar şehadete erdi, Rabbim hepimize de şehadete ermeyi nasip etsin. Yaşama gayemiz, bu dünya da hayırlı işler yapıp, arkamızdan hayır söyletebilirsek, ne mutlu bize. Ben tekrar büyüklerimin ellerinden öpüyorum, hürmetle, saygıyla kardeşlerime hoş geldiniz diyorum. Allah, sağlık, sıhhatle nice Babalar Gününe kavuşmayı nasip etsin diyorum. Ben tekrar Babalar Gününüzü yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz