"Elektrikli araç kullanıcılarına en-ix müjdesi"

Türkiye'nin yeni nesil enerji ikmalcisi En Yakıt A.Ş., dünyada ve Türkiye'de çığır açan en-ix teknolojisi tercihiyle çok büyük bir fark yarattı.

"Elektrikli araç kullanıcılarına en-ix müjdesi"
Telgraf Haber Merkezi
22 Haziran 2022 / 08:47

Türkiye'nin yeni nesil enerji ikmalcisi En Yakıt A.Ş., dünyada ve Türkiye'de çığır açan en-ix teknolojisi tercihiyle çok büyük bir fark yarattı. Yine bir ilke imza atan ve en-ix teknolojisini dünyada ve Türkiye'de ilk kez kullanıma sunan En Yakıt, elektrikli araç ekosisteminde kullanıcıların kart okutarak veyatelefon üzerinden tanıma sistemi ile gerçekleştirdikleri şarj işlemini çok daha pratik, konforlu ve hızlı hale getirdi.

"HEYECANLI VE GURURLUYUZ" 

Elektrikli araç sahipleri için büyük kolaylık sağlayan ve enerji dönüşümüne yeni bir soluk ve heyecan getiren en-ix teknolojisi ile duyduğu gururu paylaşan En Yakıt A.Ş. Genel Müdürü Tayfun Şenses, " en-ix teknolojisi sayesinde elektrikli aracınızı alıp şarj istasyonuna gidiyorsunuz, şarj soketinitakıyorsunuz ve şarj otomatik başlıyor. Şu anda kullandığımız en-ix teknolojisi dünyada bir ilk. Bu sayede kart kullanmanıza ve taşımanıza gerek olmadan, hatta cep telefonuna bile ihtiyaç duymadan şarjı başlatabilirsiniz. Biz de elektrikli araç kullanıcıları kadar heyecanlıyız, bu kolaylığın müthiş bir konfor sağladığını, pratik ve hızlı olduğunu görmekten mutluluk duyuyoruz" dedi.

"DÜNYADA BİR İLK"

Tercih ettiğimiz en-ix teknolojisinin enerji dönüşümüne büyük yenilik, coşku ve heyecan getireceğini ifade eden En Yakıt A.Ş. Genel Müdürü Tayfun Şenses, şöyle devam etti;

"Dünyada ve Türkiye’de ilk defa uygulanacak en-ix teknolojisini kullanmaya başlıyoruz. Elektrikli araç ekosisteminde kullanıcıların kart okutarak veya cep telefonu üzerinden başlatılan şarj işlemi, yerini artık en-ix teknolojisine bırakıyor. Dünyada ve Türkiye de çığır açacak en-ix teknolojisi, elektrikli şarj istasyonundaki soketi araca takar takmaz ikmal otomatik olarak başlıyor. Sonrasında ödeme işlemini çok kısa zamanda tamamlayarak uçtan uca benzersiz sistem olarak fark yaratıyor."

"EN-İX TEKNOLOJİSİ BİR BAŞKA"

Mevcut durumda Türkiye’de elektrikli araç kullanıcılarının elektrik ikmali için kartlı sistemler ya da cep telefonu uygulamaları ile gereksinimlerini karşılamaya çalıştığına dikkat çeken Tayfun Şenses, "Oysa en-ix teknolojisi ise elektrikli aracı şarj öncesi soketi araca takar takmaz ve akabinde kart kullanmadan şarj ikmalinin başlamasıyla ön plana çıkıyor" diye konuştu.

"HEYECAN, KONFOR VE KOLAYLIĞIN ADI; EN-İX" 

Dünyada ve Türkiye’de en-ix teknolojisini ilk kez yaşama geçirmenin gururunu ve heyecanını paylaşan En Yakıt A.Ş. Genel Müdürü Tayfun Şenses, şunları kaydetti:

"Türkiye'nin yeni nesil akaryakıt ikmalcisi En Yakıt, sektörde ve dünyada tüm gelişmeleri yakından takip ederek inovatifadımları atmanın, yenilikçi ruhla ilerlemenin, globalleşenhayatta teknolojiyle oluşan değişimin öncüsü olmaktan gurur duyuyor. Bu sayede yarattığı farkla araç kullanıcıları için büyük kolaylıklar, konfor ve tasarruf sağlıyor, çevreci, yaşama saygılı, hızlı ve pratik yöntemlerle heyecanı büyütüyor. Tercih ettiğimiz en-ix teknolojisi ile elektrik araç ekosisteminde büyük bir ihtiyacı karşılayarak, şarj öncesi ve sonrası farkını ortaya koyuyor. Hızlı şarj ikmali ile zaman tasarrufu sağlarken kullanıcı dostu kimliğiyle de öne çıkıyor. Kısaca en-ix teknolojisi dünyada ilk ve tek olarak ülkemizde elektrikli araç sahipleri için müjde niteliğinde. Enerji dönüşümüne heyecan katan ve elektrikli araç kullanıcıları için büyük kolaylık sağlayan en-ix teknolojisi ile herkesi tanışmaya çağırıyor, buluşacak olmamızın heyecanıyla sizleri bekliyoruz."

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz