Duyarlı site yönetimi coronaya karşı ilaçlama yaptırdı

Gaziantep'te Bahçelievler Consept Sitesi, corona virüs tehditine karşı önlem alarak yaşam alanlarını dezenfekte etti.

Duyarlı site yönetimi coronaya karşı ilaçlama yaptırdı
Telgraf Haber Merkezi
20 Mart 2020 / 12:30

Tüm dünyayı saran, tehlikesi ciddi boyutları ulaşan koronavirüs tehditleri vatandaşları önlem almaya teşvik ediyor. Ülke genelinde her gün yeni önlemlerin açıklandığı koşullarda, Gaziantep'te yaşayan vatandaşlar da oluşabilecek olası risklere karşı tedbirlerini almaya devam ediyor.

SİTE YÖNETİMİNDEN DUYARLILIK

Gaziantep'te ikamet eden Bahçelievler Sitesi yöneticileri koronavirüs tehditine karşı kendi imkanlarıyla sitelerini dezenfekte etti.

Asansör, otopark, koridor, bahçe oyun alanları, banklar, güvenlik alanı, çocuk bekleme salonu, yönetim ofisi ve binanın tüm ortak kullanım alanlarını dezenfekte eden site yöneticileri örnek olacak bir çalışmaya imza attılar.

Toplumun seferber olduğu bir zaman diliminde biz de bu sürece katkı sunmayı amaçladık diyen Site Başkanı Songül Deveci, "Bu site bizim ortak yaşam alanımız ve halk sağlığı ciddi tehlike altında. Site yönetimi olarak bu konuda neler yapabiliriz diye düşündük. Ve böyle bir önlemin şart olduğuna karar verdik. Her şeyi devletten beklemiyoruz. Biz de bu sürece en azından kendimizden başlayarak katkı sunmak istedik" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz