Dünya’nın yeni temsilcisi Tekin Çiçek

Türk yazılı basının köklü gazetelerinden Dünya Gazetesi Gaziantep Temsilciliğinde görev değişimi yaşandı. Gaziantep’in yeni temsilcisi Tekin Çiçek oldu.

Dünya’nın yeni temsilcisi Tekin Çiçek
Telgraf Haber Merkezi
26 Şubat 2020 / 23:27

Türk yazılı basınının köklü gazetelerinden Dünya Gazetesi Gaziantep Temsilciliği’nde görev değişimi yaşandı. Gazetenin yeni temsilcisi Tekin Çiçek oldu.

Dünya Gazetesi’nin üst yönetiminde başlayan değişim, Gaziantep bürosuna da yansıdı. 2014 yılından bu yana Gaziantep Temsilciliği görevini sürdüren Güneş Doğdu Soylu görevinden ayrıldı. Soylu’nun yerine ise uzun yıllardır Dünya’nın Gaziantep Muhabiri olarak görev yapan Tekin Çiçek getirildi.

Çiçek, Gaziantep’in ihracat, istihdam ve ekonomisiyle başarı hikayeleri yazan bir şehir olduğuna dikkat çekerek, Dünya Gazetesi’nin de gazetecilik alanında önemli ve farklı bir misyonu olduğuna dikkat çekti. Çiçek, “Dünya Gazetesi’nin misyonu ile Gaziantep ekonomisinin misyonu bire bir örtüşmekte. Dolayısıyla ben de, tarafıma tevdi edilen yeni görevimde hem kurumum, hem de Gaziantep ekonomisi adına, ekip olarak faydalı işler yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz