DSP Şehitkamil’de Cengiz Barna dönemi

Demokratik Sol Parti’de Şahinbey’in ardından Şehitkamil İlçe Başkanlığı Kongresi yapıldı.

DSP Şehitkamil’de Cengiz Barna dönemi
Telgraf Haber Merkezi
5 Ağustos 2019 / 10:28

Kongreye tek listeyle katılan Barna, ilçe başkanlığına seçildi. Demokratik Sol Parti (DSP) Şehitkamil İlçe Başkanlığı Kongresi, İl binasında yapıldı. Kongreye, DSP İl Başkanı Mehmet Ali Karacan ile birlikte İl yönetim kurulu üyeleri, ilçe teşkilatları, delegeler ve vatandaşlar katıldı.

KARACAN “BİRİKİM VE KARARLIĞA SAHİBİZ”

DSP'nin Türkiye'nin ihtiyacına cevap verebilecek birikim ve kararlılığa sahip olduğunu söyleyen DSP İl Başkanı Mehmet Ali Karacan, “Geçmişten gelen temelimiz ve inanmış kadrolarımız bizim en büyük güvencemizdir. Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi ilimizde de bu iki güvencenin partimize büyük takdir ve başarı getireceğine eminim” dedi.

BARNA “ÖNEMLİ MİSYON YÜKLENDİM”

Konuşmaların ardından Şehitkamil İlçe Başkanlığı seçimleri tek listeden kapalı zarf usulü yapıldı. DSP Şehitkamil İlçe Başkanlığı seçimini Cengiz Barna kazandı. Başkanlığa seçilen Barna, DSP'de İlçe başkanlığı gibi önemli bir misyonu yüklenmekten son derece mutlu olduğunu belirterek şöyle konuştu: “DSP'nin iktidar olma mecburiyeti var. Ülkesini seven daha mutlu bir Türkiye isteyen bütün insanlarımızı DSP çatısı altında birleşmeye çağırıyorum. Partimizin ilke ve dürüstlüğüne inanmış arkadaşlarımızla kol kola girerek DSP’yi daha iyi bir konuma getireceğiz.  Bu görevi en iyi şekilde başaracağıma inanıyorum” Bana bu görevi layık gören başta İl Başkanım Mehmet Ali Karacan ve ilçe teşkilatıma teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.

DSP ŞEHİTKAMİL İLÇE YÖNETİMİ

Başkan Cengiz Barna

Yönetim Kurulu Üyeleri: Abdullah Bulut, Mustafa Albayrak, Vakkas Kaçar, Mehmet Ali Yılmaz

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz