BİKAP’tan Gaziantep'te ‘Alışveriş Şenliği’

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP)’ın girişimcilerle ünlü markaları bir araya getiren alışveriş şenliği geçtiğimiz gün Gaziantep’te gerçekleşti.

BİKAP’tan Gaziantep'te ‘Alışveriş  Şenliği’
Telgraf Haber Merkezi
14 Aralık 2019 / 09:37

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP)’ın girişimcilerle ünlü markaları bir araya getiren alışveriş şenliği geçtiğimiz gün Gaziantep’te gerçekleşti. Hışvahan Otel’deki yılbaşı alışveriş şenliğinin açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy ile Gaziantep Valisi Davut Gül yaptı.

Mine Özmen ev sahipliğindeki BİKAP Yılbaşı Alışveriş Şenliği, birçok markayı ve tasarımlarını Gazianteplilerle buluşturdu. 2. kez yeniden Antep’te yoğun ilgiyle karşılaşan BiKAP, katılımcılarına Hışvahan’ın tarihi ve otantik dokusu eşliğinde ve keyifli müzik dinletisiyle harika bir alışveriş keyfi sundu. BİKAP Kurucusu Bilge Kuru, çoğunluğun kadın girişimcilerin oluşturduğu markalara destek olmaktan ve onların markalarını farklı illerde tanıtmalarına katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Kuru, Gaziantep halkının misafirperverliğine ve ilgisine teşekkürlerini iletirken 3. kez yeniden bir araya geleceklerinin mesajını verdi.

Aslı Şen, Öznur Yakın, Melda Aksu, Ayşe Burcu Kaya, Suna Dumankaya, Şems Arslan gibi ünlü isimlerin markalarıyla katıldığı etkinlikte Aslı Hünel, Büşra Altıkardeş, Ebru Beyzadeoğlu, İncifer İbiş, Jülide Konukoğlu da konuklar arasındaydı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz