BARO adayından ‘Ulaşılabilir başkan’ sözü

Baro seçimlerine sayılı günler kala Gaziantep Barosu seçimleri de kızıştı. Daha önce aday olduğunu açıklayan Ömer Faruk Akan, ‘Ulaşılabilir başkan olma’ sözü verdi.

BARO adayından ‘Ulaşılabilir başkan’ sözü
Telgraf Haber Merkezi
25 Eylül 2020 / 04:03

Baro seçimlerine sayılı günler kala Gaziantep Barosu seçimleri de kızıştı. Daha önce aday olduğunu açıklayan Ömer Faruk Akan, ‘Ulaşılabilir başkan olma’ sözü verdi. 

Ulaşılabilir bir başkan olacağının sözünü veren Akan, “Her zaman adliyenin içerisindeyim. Arandığımda ulaşılabilir bir başkan olacağımın sözünü veriyorum. Telefonum 7 gün 24 saat açık. İsteyen meslektaşlarım gece-gündüz saat fark etmeksizin arayabilirler. Her zaman yanlarında olacağım, bundan hiç kimsenin zerre şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.
Yaptığı ziyaretlerde güzel ve olumlu dönüşler aldığını söyleyen Akan, “Seçim çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Arkadaşlarımızı ofislerinde ziyaret ederek, başkan seçilmemiz halinde yapacağımız ve hayata geçireceğimiz projelerden bahsediyoruz. Avukatların, yaşadığı sorunları, sıkıntıları biliyoruz ve buna yönelik çözümlerimiz var. Hiç sorun çözümsüz değildir. Sadece bir gayret ve çaba sarf etmeniz lazım. Ben yapamayacağım hiçbir işin sözünü vermem. Eğer söz vermişsem, ne olursa olsun mutlaka yerine getiririm” ifadelerini kullandı.

Akan, konuşmasına şöyle devam etti:
“Bugüne kadar Gaziantep Barosu’nda görev alan tüm başkanlarına, Yönetim Kurulu Üyelerine ve diğer komisyonlarda görev alan arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim. Onlar devraldıkları bu bayrağı her zaman dalgalandırdılar ve üst noktalara çıkarmak için çalıştılar. Bizlerde inşallah bu bayrağı daha üst seviyelere çıkarmak için çalışacağız. Meslektaşlarım bana istediği zaman ulaşabilecek. Telefonum sürekli açık. Ulaşılabilir bir baro başkanı olacağım. Bunun sözünü veriyorum. Sorunların sıkıntıların ne olduğunu çok iyi biliyoruz, çözüm önerilerini de biliyoruz. İnşallah başkan seçilmem halinde bu sorunların nasıl çözüme kavuşturulduğunu herkes görecek.”

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz