Arzum Onan Gaziantepli modaseverlerle buluştu

Machka Marka Elçisi Arzum Onan ve Stil Danışmanı Moda Editörü Mert Aslan Primemall Machka mağazasında Gaziantepli modaseverlerle buluştu.

Arzum Onan Gaziantepli modaseverlerle buluştu
Cihat Öztürk
29 Nisan 2019 / 21:19

Gaziantepli kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Machka Marka Elçisi Arzum Onan ve Stil Danışmanı Moda Editörü Mert Aslan Machka’nın 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunı tanıttı.

MACHKA RENKLERİNİN TUTKUNLARI VAR

Machka’nın Geçmişten gelen referans noktalarını romantik bir havayla buluşturduğunu söyleyen Arzum Onan, 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunun, yalın ve güçlü tasarımlarda hayat bulan geometrik desenleri, mevsime gönderme yapan romantizmin etkisiyle yorumlandığını ifade etti. Eşsiz kalıpları zamana meydan okuyan ruhuyla harmanlayan Machka koleksiyonun,

günü yakalayan rafya işlemeli gabardin etekler ve pötikare desenli elbiselerin yaka detaylarında güneş ışığını yansıttığını dile getiren Onan, fırfırlar ve pililerse elbiselerde ortaya çıkan geometrik desenlerin ahengiyle buluşarak şehrin ritim kazanan etkinliklerine yeni bir ışıltı kattığını kaydetti. Machka’nın renkler konusunda sınırsızlık tercihi olduğunu vurgulayan Onan, Machka’nın kendi içerisinde değişen ama stil olarak değişmeyen renklerinin tutkunları olduğunu söyledi. 

GAZİANTEP KADINI ÇOK CESUR

Gaziantep Kadınının moda konusunda çok cesur olduğunu aktaran Stil Danışmanı Mert AslanMachka’nın 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu hakkında şu bilgileri verdi: Bu sezon alıştığımız Machka renklerinin dışında parlak maviler, pembeler var. Onun dışında Machka yorumuyla çok güzel çiçek desenleri var. Kristal işlemeler, boncuk işlemeler ve rafya detayları var koleksiyonda. Yine çok romantik bir koleksiyon ama onun da ötesinde, Ferah ve keyifli. Yılda iki defa Machka’yla Gaziantep’e geliyorum. Antep kadınları çok zevkli ve yeniliğe açık. Machka’yı da çok seviyorlar. Keyifle giyiyorlar. Ve hep anlattığımız bir şey var: Machka kendi içinde kombinlenen bir marka. Bunu da kendi moda zevkleriyle inanılmaz bir şekilde kendi stillerini uyguluyorlar. Bence Machka Antep kadınına çok yakışıyor. Gaziantep kadını çok cesur her geldiğimde bakıyorum, renkleri ve desenleri çok güzel kullanıyor Antep Kadını. Dünyadaki yenilikleri de çok yerinde ve doğru kullanıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz