Ankas Koç ile devam ediyor

Bölgesel Amatör Ligde Gaziantep’i temsil eden Ankasspor, yeni sezon öncesi ilk hamlesini yaptı ve teknik ekip ile devam kararı aldı.

Ankas Koç ile devam ediyor
Okan Çelik
23 Mayıs 2022 / 16:23

Geçen sezon 3’üncü ligin kapısından dönen Kırmızı – Siyahlılar, transfer çalışmalarına başlamadan önce teknik ekip ile istikrarı sürdürmek istedi.

 Gaziantep Ankasspor Teknik Direktör Şevki Koç, yardımcı antrenör Hüseyin Onur kaya ve kaleci antrenörü Onur Yiğit ile 2022 – 2023 sezon için yeniden anlaşma sağladı.

 KÜÇÜKARSLAN “İSTİKRARI BOZMAYACAĞIZ”

Geçen sezon Bölgesel Amatör Ligde ses getiren birtakım olduklarını söyleyen Gaziantep Ankasspor Kulüp Başkanı Mehmet Küçükarslan, “Ligin namağlup ve en az kalesinde gol gören takımı olmamıza rağmen ne yazık ki statü gereği hedeflediğimiz ve çok istediğimiz üçüncü lige yükselemedik. Ancak önümüzdeki sezon da hedefimizden kopmuş değiliz. Bu doğrultuda başarılı bir sezon geçiren ve aynı zamanda uyum içerisinde çalıştığımız başta teknik direktörümüz Şevki Koç hocamız olmak üzere yardımcı antrenörümüz Hüseyin Onur Gedikkaya ve kaleci antrenörümüz Onur Yiğit ile yaptığımız görüşmeleri olumlu sonuçlandırdık. Yeni sezon planlamasını yönetim ve teknik ekibimiz ile birlikte yapacağız. Bu şehre ikinci bir profesyonel kulüp kazandırmak adına mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

 KOÇ “YARIM KALAN HİKAYEMİZ VAR”

Geçen sezon hedeflerini penaltı finallerinde kaçırmanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyleyen Gaziantep Ankasspor Teknik Direktörü Şevki Koç, “Artık üzüntülerimizi bir kenara bırakıp bana ve ekibime güvenen Gaziantepli futbol severlere ve yönetimimize karşı olan görevimizi yerine getirmek istiyoruz. Geçen sezon başladığımız bu yolculuğa bu sezonda devam ediyoruz bizi bu göreve yeniden layık gören başta Kulüp Başkanımız Sayın Mehmet Küçükarslan olmak üzere Bekir İrtegün hocama ve yönetim kuruluna ekibim adına teşekkür ediyorum. Yarım kalan bir hikayemiz var onun için daha kararlı ve azimli bir şekilde inşallah hedeflerimize ulaşırız” diye konuştu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz