A101 M1 Gaziantep AVM'de mağaza açtı

M1 Gaziantep AVM’de faaliyet gösteren markalar arasına ünlü perakende zinciri A101 de eklendi. A101, Gaziantep’te 119, mağazasını M1 Gaziantep AVM’de hizmete açtı.

A101 M1 Gaziantep AVM'de mağaza açtı
Telgraf Haber Merkezi
10 Şubat 2020 / 12:30

Türkiye’nin ünlü perakende zinciri A101, M1 Gaziantep AVM’de büyük bir mağaza açtı. Farklı bir konsepte sahip mağazada alışverişin yanı sıra dinlenme alanı da yer alıyor.

893 metrekarelik alanda açılan ve standart mağazalardan farklı olarak içinde ekmek fırını ve kahve içilip dinlenilecek bir bölüm de bulunan mağazada ürün çeşitliliği de dikkat çekiyor. Farklı ürünlerin yer aldığı mağazada geniş bir meyve-sebze reyonu da bulunuyor.

Mağaza hakkında bilgi veren M1 GAZİANTEP AVM Müdürü Sait Can Gizir, AVM’deki marka sayısını sürekli arttırdıklarını belirterek, “Son olarak A101 de aramıza katıldı. Geniş bir alanda hizmet verecek mağazalarıyla ziyaretçilerimize önemli bir katkı sağlayacaklarına inanıyorum” diye konuştu. 

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, Çetinkaya, Vişne, ARC Trend, Globay, Watsons, in Street, Uzay Gemisi, Flo, Samsung, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekanı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Carting, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz