İŞTE GAZİANTEP ARENA

Gaziantepspor taraftarının günlerdir sabırsızlıkla beklediği yeni stadyum projesi tamamlandı.

İŞTE GAZİANTEP ARENA
Telgraf Haber Merkezi
15 Eylül 2012 / 09:41

Gaziantepspor taraftarının günlerdir sabırsızlıkla beklediği yeni stadyum projesi tamamlandı. 35 bin kapasiteli Gaziantep Arena’nın fotoğrafları basına yansıdı. Oldukça gösterişli duran stadyumda yok yok. Stadyumun temeli gelecek ayın sonlarına doğru atılması planlanıyor.

Uzun bir çalışmanın ardından Gaziantep Arena’nın projesi tamamlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın TOKİ ile yapacağı 18 yeni stadın içinde yer alan Gaziantep Arena’nın ilk fotoğrafları gün yüzüne çıktı. Gaziantep Ak Parti Milletvekili Derya Bakbak’ın twiter hesabından paylaştığı fotoğraflar, Kırmızı Siyahlı taraftarı heyecanlandırdı. Gençlik ve Spor il müdürü Yahya Şahan’ın ilerleyen günlerde düzenleyeceği bir toplantıyla Arena hakkında detaylı bilgi vereceği öğrenildi.

İLK KAZMA VURULUYOR

Gaziantep Arena’nın ilk temeli gelecek ay içerisinde atılması planlanıyor. İhalesi tamamlanan projenin bir an önce hayata geçmesi için bakanlık yoğun çalışıyor. Ekim ayı içerisinde ilk temeli atılacak olan Gaziantep Arena’nın 2 yılda tamamlanması planlanıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz